14.07.2010
Stado Książ gości uczestników obozu i półkolonii
W pierwszym turnusie uczestniczy w nich ponad 20 osób z różnych regionów Polski. Zakwaterowanie obozowiczów to elegancki apartament z widokiem na cały czworobok Stada. Ta malowniczo położona posesja na skraju Książańskiego Parku Krajobrazowego nieopodal miasta zielonych wzgórz - Wałbrzycha jest unikatowym zabytkiem.

Uczestnicy (w większości dziewczynki), miłośnicy życia pełnego przygody w towarzystwie koni pracują nad swoimi umiejętnościami jeździeckimi. Zajęcia jazdy konnej odbywają się dwa razy dziennie po 45 minut dziennie. Dodatkowo czas urozmaicony jest zajęciami dydaktycznymi organizowanymi przez kadrę pedagogiczną. Do ciekawszych dodatkowych zdarzeń można zaliczyć zwiedzanie Zamku Książ, Palmiarni, wąwozu Pełcznicy, czy szaleństwo na pobliskim basenie w Świebodzicach.

Nasza okolica odizolowana od zgiełku ulic i miast obfituje w zabytki architektoniczne i przyrodnicze. Uroku dodaje zróżnicowany i pagórkowaty teren poprzecinany szpalerami drzew, zagajników, kęp niespotykanych roślin.

Wakacje w tak pięknym terenie oraz przyjaźnie zawiązywane podczas obozów zostają na długo w pamięci, a wspomnienia pomagają przeczekać zimowe miesiące w oczekiwaniu na kolejne słoneczne dni.

Tego Państwu i sobie życzymy!

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w następnych turnusach. Zapraszamy!

Zamieszczone zdjęcia i teksty chronione są prawem autorskim
i pozostają wyłączną własnością autora.
Bez jego zgody nie mogą być kopiowane, przetwarzane,
wykorzystywane oraz publikowane w Internecie i innych mediach.

Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim sp. z o.o.
Zakład Stado Ogierów Książ
ul. Jeździecka 3
58-306 Wałbrzych
tel./fax.: 74-840-58-60

NIP 887-00-10-989 REGON 890234088
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Numer KRS 0000075325,
Kapitał zakładowy 47.095.000,00 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie reklama-walbrzych.pl