25.06.2014
CAI Altenfelden
Zawodnicy powożenia zaprzęgami, reprezentujący barwy klubu SLKS Książ, wzięli udział w miniony weekend w zawodach CAI 3* Altenfelden (AUT). Single reprezentował Bartek i Bergen, pary Marek Baryłko z Bluesem, Lotosem i Malibu a czwórki Piotr Mazurek z końmi Donna Love, Calderon, Peloponez, Wenecja i Jasmina.

Po konkursie ujeżdżenia do dekoracji wyszedł Bartłomiej Kwiatek (drugie miejsce) oraz Marek Baryłko (9 miejsce). Wynik Mazurka dał mu szansę na zdobycie kolejnej zagrywki na World Equestrian Games.

Maraton był bardzo ciężki. Górzysty teren i osiem przeszkód do pokonania. Nasi zawodnicy ukończyli go bez większych przygód. Kwiatek był 10, Baryłko 11, a Mazurek wyszedł do dekoracji zajmując wysokie 4 miejsce.

Konkurs zręczności pozwolił na wyłonienie ostatecznych pozycji w zawodach. Kwiatek pokonał parkur bez zrzutek, przekraczając normę czasu i przesuwając się na świetną trzecią pozycję w zawodach! To pierwszy tak wysoki wynik dla trzeciego konia ze stajni w Książu- Bergena.

Marek Baryłko z dwu cyfrowym wynikiem w konkursie pozostał na 9-ej pozycji mieszcząc się pierwszy raz w swojej karierze w pierwszej dziesiątce na zawodach CAI.

Piotr Mazurek również uzyskał dwu cyfrowy wynik w konkursie zręczności, ostatecznie plasując się na 7 miejscu i zdobywając drugą zagrywkę na tegoroczne MŚ w Caen (FRA).

 

Kolejny start naszych zawodników to czeskie Nebanice na początku lipca.

 

fot. Krzysztof Marcinkowski

Zamieszczone zdjęcia i teksty chronione są prawem autorskim
i pozostają wyłączną własnością autora.
Bez jego zgody nie mogą być kopiowane, przetwarzane,
wykorzystywane oraz publikowane w Internecie i innych mediach.

Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim sp. z o.o.
Zakład Stado Ogierów Książ
ul. Jeździecka 3
58-306 Wałbrzych
tel./fax.: 74-840-58-60

NIP 887-00-10-989 REGON 890234088
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Numer KRS 0000075325,
Kapitał zakładowy 47.095.000,00 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie reklama-walbrzych.pl