09.04.2017
Mistrzostwa Świata Młodych Koni 2017- Mezohegyes
Bartłomiej Kwiatek powalczy o najwyższe lokaty na Mistrzostwach Świata Młodych Koni w Mezohegyes.

W kategorii 5-latków Bartłomiej Kwiatek powalczy o medal z końmi:

RENESANS - to śląski ogier syn ogiera Lokan (Vice Mistrz Świata) oraz klaczy Regencja po Bank. Renesans wyhodowany został w Stadzie Ogierów Książ, a jego właścicielem jest Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim. Ten młody ogier spokrewniony jest z klaczą Rebelia, która w zeszłym roku w Mezohegyes w kat. koni 5-letnich zdobyła srebrny medal. Konia zaprezentuje na Węgrzech Bartłomiej Kwiatek, który na co dzień trenuje ogiera. W roku 2016 roku Renesans wystartował w Mistrzostwach Polski Młodych Koni, gdzie zajął 4 miejsce. Renesans w swojej karierze ma już ukończone dwa starty w zaprzęgu czterokonnym, pod lejcą Bartłomieja Kwiatka - użytkowany był w jako koń lejcowy.

AROMAT - to śląski wałach, syn ogiera Lokan (Vice Mistrz Świata) i klaczy Aronia po Nomen. Aromat wyhodowany został w Stadzie Ogierów Książ, a jego właścicielem jest Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim. Aromat jak jego rówieśnik ze stajni zaprezentowany zostanie przez Bartłomieja Kwiatka, który w tym sezonie pokazał go już w czwórce, parze i singlu.

Kategoria 6-Latków

REBELIA - śląska klacz wyhodowana w Stadzie Ogierów Książ, własności OHZ Kamieniec Ząbkowicki. Córka ogiera Hutor i klaczy Regencja po Bank. To już utytułowany koń, który w roku 2016 na Mistrzostwach Świata w kategorii koni 5-letnich zdobył srebrny medal. Klacz jak przed rokiem zaprezentuje Bartłomiej Kwiatek. W obecnym sezonie Rebelia zwyciężyła na Krajowej Wystawie Zwierząt Hodowlanych Poznań 2017 z maksymalnymi notami za kłus.

Lista zgłoszonych koni >>>>>>

Plan Zawodów>>>>>>>>>>>>

Zamieszczone zdjęcia i teksty chronione są prawem autorskim
i pozostają wyłączną własnością autora.
Bez jego zgody nie mogą być kopiowane, przetwarzane,
wykorzystywane oraz publikowane w Internecie i innych mediach.

Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim sp. z o.o.
Zakład Stado Ogierów Książ
ul. Jeździecka 3
58-306 Wałbrzych
tel./fax.: 74-840-58-60

NIP 887-00-10-989 REGON 890234088
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Numer KRS 0000075325,
Kapitał zakładowy 47.095.000,00 PLN

Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie reklama-walbrzych.pl